Implanty

Implanty Lublin

Do standardowych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej zaliczamy m.in:

  • usuwanie zębów zniszczonych, zatrzymanych, zębów mądrości,
  • zabiegi resekcji wierzchołka korzeni,
  • usuwanie torbieli,
  • zabiegi hemisekcji,
  • zabiegi odbudowujące kość

Wszelkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w najbardziej sterylnych warunkach stosując jednorazowe narzędzia i materiały oraz wspomagając się nowoczesnymi urządzeniami, np. urządzeniem do ultradźwiękowej prepracji kości. Oczywiście także w znieczuleniu, by zabieg był jak najbardziej komfortowy i by pacjenci chcieli jeszcze do nas powrócić.

Implanty

Implantologia to najnowocześniejszy dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych zębów na tytanowych elementach. Implanty stomatologiczne (wszczepy) to doskonały sposób na trwałe odtworzenie brakujących zębów.

implantiumUzupełnienia oparte na wszczepach pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego efektu estetycznego i skutecznego odtworzenia czynności żucia. Warto pamiętać, że uzupełnienia oparte na implantach są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewniają Pacjentowi trwały wynik leczenia, komfort użytkowania oraz są w stanie całkowicie zastąpić naturalne uzębienie. Stosowane od ponad 40 lat implanty są jedynym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy pragną uniknąć dyskomfortu typowego dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych tj. trudności przy jedzeniu, mówieniu, odczuwaniu smaku potraw, a także stopniowego zaniku kości szczęki i utraty sąsiednich zębów.

Call Now Button